Brother | Lithium Ion Printer Battery | BAE001
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
26.18 € 21.64 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
Brother | Lithium Ion Printer Battery | BAE001
| Net Svars | 0.16 kg |
|---|---|
| Bruto svars | 0.18 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Tare svars KG | 0.02 kg |
| TI svars KG | 0.67 kg |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Bruto dziļums MM | 135.00 mm |
| Bruto platums MM | 135.00 mm |
| Bruto augstums MM | 45.00 mm |
|---|---|
| Papīra Pasteboard | 20.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Producer produkts nosaukums | BAE001 |
| Producer produkts saime | Lithium Ion Printer Battery |
| Savienojamie produkti | Brother PT-P750W; Brother P-Touch PT-750TDI, PT-E300, PT-E300VP, PT-E500, PT-E500VP, PT-E550W, PT-E550WSP, PT-E550WVP, PT-H300, PT-H300LI, PT-H500, PT-H500LI, PT-H75, PT-H75S, PT-P750W; Brother P-Touch EDGE PT-P750WVP |
| Paletes daudzums | 2107 pcs |
| Ražotājs | Brother |
| Ražotājs datu lapa | https://www.brother-usa.com/products/bae001 |