• Carry true portable dual-screen productivity anywhere with this portable 14” display delivering WQXGA resolution and a 16:10 aspect ratio to match your notebook.
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
386.68 € 319.57 € (bez PVN 21%) | 8 | 21.05. |
• Carry true portable dual-screen productivity anywhere with this portable 14” display delivering WQXGA resolution and a 16:10 aspect ratio to match your notebook.
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Displejs izmērs | 35.6 cm (14") |
| Displeja izšķirtspēja | 2560 x 1600 pixels |
| HD tips | WQXGA |
| Panelis Tips | IPS Black |
| Skārienekrāns | No |
| Displejs funkcijas | Yes |
| Pikseļa solis | 0.1178 x 0.1178 mm |
| Displejs izmērs CM | 35.6 cm |
| Krāsa Gamut | 100 % |
| Iebūvēts skaļrunis | No |
|---|---|
| Category | Business |
| Krāsa | Silver |
| USB Tips C | Yes |
| HDMI | No |
| Iepakojums izmēri | 398, 60, 278 mm |
| Garantija | 36 months |
| Other | Original |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/B88JWAA%23ABB.pdf |