Gigabyte B760M GAMING X DDR4 GEN5 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR4 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
139.53 € 115.31 € (bez PVN 21%) | 7 | 06.05. |
Gigabyte B760M GAMING X DDR4 GEN5 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR4 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 270.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 71.00 mm |
| Bruto svars | 1.38 kg |
| Bruto platums MM | 270.00 mm |
| Net Svars | 0.92 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 399.00 g |
| Plastmasas No Pet | 60.00 g |
| Tare svars KG | 0.46 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | Gigabyte |
| Paletes daudzums | 167 pcs |
| Producer produkts nosaukums | B760M GAMING X DDR4 GEN5 |
| Atbalstāmie cietā diska interfeisi | M.2, SATA |
| Procesora Tips | Intel |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4 |
| Procesora Ligzda | LGA1700 |
| Sata savienotāju skaits | 4 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.gigabyte.com/Motherboard/B760M-GAMING-X-DDR4-GEN5 |