• Intel Core™ Ultra 7 255H (up to 5.1 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 threads) • Windows 11 Pro • 40.6 cm (16") diagonal WUXGA display • Intel Arc™ 140T GPU
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
3817.63 € 3155.07 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
• Intel Core™ Ultra 7 255H (up to 5.1 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 threads) • Windows 11 Pro • 40.6 cm (16") diagonal WUXGA display • Intel Arc™ 140T GPU
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | Meteor silver, Silver |
| Tips | Mobile workstation |
| Formas faktors | Clamshell |
| Category | Performance |
| Other | 2025, HP, US English, Original |
| Displejs izmērs | 40.6 cm (16") |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1200 pixels |
| Skārienekrāns | No |
| HD tips | WUXGA |
| Panelis Tips | IPS |
| Displejs funkcijas | Yes |
| Brightness (Spilgtums) | 300 cd/m² |
| Displejs izmērs CM | 40.6 cm |
| Krāsa Gamut | NTSC, 45 % |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 7 |
| Procesors sērija | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Procesors modelis | 255 H |
| Procesors kodoli | 16 |
| Procesors vītnes | 16 |
| Procesors boost frekvence | 5.1 GHz |
| Numurs Of veiktspēja kodoli | 6 |
| Numurs Of efektīvs kodoli | 8 |
| Procesors Max ātrums | 5.1, 4.4 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 24 MB |
| Kešatmiņa | L3 |
| TDP | 28, 115 W |
| RAM Installed | 32 GB |
| RAM Tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņa ātrums | 5600 MHz |
| RAM formas faktors | SO-DIMM |
| RAM Installed Maks. | 32 GB |
| Glabāšana ierīces izmērs | 1 TB |
| Glabāšana ierīces tips | SSD, TLC |
| Daudzums Of glabāšana Devices | 1 |
| Atmiņas ierīces saskarne | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas ierīces funkcijas | Yes |
|---|---|
| ODD padomi | No |
| Graphic kartes | Not available |
| Grafika Controller | Yes, Intel, Intel Arc Graphics, Intel Arc 140T |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| Numurs of built-in skaļruņi | 2 |
| Kamera funkcijas | Yes |
| Bezvadu standarti | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | No |
| Antena | 2x2 |
| Bezvadu kartes tips | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Ethernet | Yes |
| Bluetooth | Yes, 5.4 |
| USB | 2 |
| HDMI | 1, 2.1 |
| Paplašināšana porti | 2 |
| Audio | Yes |
| USB Tips C | Yes |
| Ievades Devices | Clickpad |
| Ciparu tastatūra | Yes |
| Backlit tastatūras | Yes |
| Izliešanas izturīgs tastatūras | Yes |
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
| Baterijas veids | Lithium Polymer (LiPo) |
| Akumulators | 6, 83 Wh |
| Barošanas barošana | 120 W |
| Barošanas funkcijas | 50 - 60 Hz |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Drošība | Yes, BIOS, Power on |
| Platums | 359 mm |
| Dziļums | 251 mm |
| Augstums | 23 mm |
| Net Svars | 2.04 kg |
| Iepakojums izmēri | 552, 69, 345 mm |
| Garantija | 36 months |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/B72V9ET%23ABB.pdf |