HP EliteBook X G1a AI 14 - Ryzen AI 7 PRO 360, 32GB, 1TB SSD, 14 3K 400-nit 120Hz OLED Touch BrightView, 5MP IR cam, FPR, US backlit keyboard, Win 11 Pro, 3 years
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
4285.97 € 3542.12 € (bez PVN 21%) | 1 | 18.05. |
HP EliteBook X G1a AI 14 - Ryzen AI 7 PRO 360, 32GB, 1TB SSD, 14 3K 400-nit 120Hz OLED Touch BrightView, 5MP IR cam, FPR, US backlit keyboard, Win 11 Pro, 3 years
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | Glacier silver, Silver |
| Tips | Laptop |
| Formas faktors | Clamshell |
| Category | Premium |
| Other | HP, US English, Original |
| Displejs izmērs | 35.6 cm (14") |
| Displeja izšķirtspēja | 2880 x 1800 pixels |
| Skārienekrāns | Yes |
| HD tips | 2.8 K |
| Panelis Tips | OLED |
| Brightness (Spilgtums) | 400 cd/m² |
| Displejs izmērs CM | 35.6 cm |
| Krāsa Gamut | sRGB, 100 % |
| Procesors ražotājs | AMD |
| Procesors saime | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Procesors sērija | AMD Ryzen AI PRO 300 Series |
| Procesors modelis | 360 |
| Procesors kodoli | 8 |
| Procesors vītnes | 16 |
| Procesors boost frekvence | 5 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 16 MB |
| Kešatmiņa | L3 |
| RAM Installed | 32 GB |
| RAM Tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņa ātrums | 8533 MHz |
| RAM formas faktors | On-board |
| RAM Installed Maks. | 32 GB |
| Glabāšana ierīces izmērs | 1 TB |
| Glabāšana ierīces tips | SSD, TLC |
| Daudzums Of glabāšana Devices | 1 |
| Atmiņas ierīces saskarne | PCI Express 4.0 |
|---|---|
| Atmiņas ierīces funkcijas | Yes |
| ODD padomi | No |
| Graphic kartes | Not available |
| Grafika Controller | Yes, AMD, AMD Radeon Graphics, AMD Radeon 880M |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| Numurs of built-in skaļruņi | 4 |
| Kamera funkcijas | Yes |
| Bezvadu standarti | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | No |
| Antena | 2x2 |
| Bezvadu kartes tips | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth | Yes, 5.4 |
| HDMI | 1, 2.1 |
| Paplašināšana porti | 2 |
| USB Tips C | Yes |
| Ievades Devices | Clickpad, HP Premium Keyboard |
| Ciparu tastatūra | No |
| Backlit tastatūras | Yes |
| Izliešanas izturīgs tastatūras | Yes |
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
| Baterijas veids | Lithium Polymer (LiPo) |
| Akumulators | 4, 74.5 Wh |
| Barošanas barošana | 100 W |
| Barošanas funkcijas | 50 - 60 Hz |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Drošība | Yes, BIOS, Power on |
| Platums | 312.2 mm |
| Dziļums | 214.6 mm |
| Net Svars | 1.49 kg |
| Garantija | 36 months |