SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
Šim produktam ir 3 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
180.10 € 148.84 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
Šim produktam ir 3 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 335.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 275.00 mm |
| Bruto svars | 1.64 kg |
| Bruto platums MM | 80.00 mm |
| Net Svars | 0.97 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 117.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 625.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.68 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Sale Out | Y |