Gigabyte B550M AORUS ELITE AXG13 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Number of SATA connectors 4
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
111.51 € 92.16 € (bez PVN 21%) | 7 | 06.05. |
Gigabyte B550M AORUS ELITE AXG13 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Number of SATA connectors 4
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 335.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 80.00 mm |
| Bruto svars | 1.15 kg |
| Bruto platums MM | 270.00 mm |
| Net Svars | 0.95 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | Gigabyte |
| Paletes daudzums | 119 pcs |
| Procesora Tips | AMD |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4 |
| Procesora Ligzda | AM4 |
| Sata savienotāju skaits | 4 |
| Producer produkts nosaukums | B550M AORUS ELITE AXG13 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.gigabyte.com/Motherboard/B550M-AORUS-ELITE-AX-rev-13#kf |