• Accelerate your work on this 27" FHD monitor with 120Hz refresh rate[1] . Experience vibrant, consistent colors with 100% sRGB[1] and HP Progressive White Balance[2].
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
263.57 € 217.83 € (bez PVN 21%) | 1 | 27.05. |
• Accelerate your work on this 27" FHD monitor with 120Hz refresh rate[1] . Experience vibrant, consistent colors with 100% sRGB[1] and HP Progressive White Balance[2].
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Displejs izmērs | 68.6 cm (27") |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1080 pixels |
| HD tips | Full HD |
| Panelis Tips | IPS |
| Skārienekrāns | No |
| Displejs funkcijas | Yes |
| Pikseļa solis | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Displejs izmērs CM | 68.6 cm |
| Krāsa Gamut | 100 % |
| Iebūvēts skaļrunis | No |
|---|---|
| Category | Business |
| Krāsa | Black |
| HDMI | Yes, 1, 1.4 |
| Pivot | Yes |
| Iepakojums izmēri | 699, 160, 446 mm |
| Garantija | 36 months |
| Other | Openbox |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/B28F5UT%23ABBOPENBOX.pdf |