Jimmy Floorhead for PW11 Pro Max, HW11 Pro Max
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
91.48 € 75.60 € (bez PVN 21%) | 5 | 20.05. |
Jimmy Floorhead for PW11 Pro Max, HW11 Pro Max
| Bruto dziļums MM | 400.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 300.00 mm |
| Bruto svars | 1.13 kg |
| Bruto platums MM | 300.00 mm |
| Net Svars | 0.93 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Jimmy |
| Paletes daudzums | 24 pcs |