Jimmy | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
20.11 € 16.62 € (bez PVN 21%) | 5 | 06.05. |
Jimmy | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series
| Bruto dziļums MM | 173.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 396.00 mm |
| Bruto svars | 0.78 kg |
| Bruto platums MM | 91.00 mm |
| Net Svars | 0.73 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 45.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Jimmy |
| Paletes daudzums | 277 pcs |
| Savienojamie produkti | For PW11 and HW11 series |
| Producer produkts nosaukums | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series |
| Ražotājs datu lapa | https://jimmy.eu/products/original-pet-brush-flexible-hose-kit-for-pw11-hw11-series-wet-dry-vacuum-cleaner |