Epson Network Business Scanner | WorkForce DS-900WN | Colour | Wireless
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
Epson Network Business Scanner | WorkForce DS-900WN | Colour | Wireless
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 296.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 217.00 mm |
| Bruto svars | 4.90 kg |
| Bruto platums MM | 212.00 mm |
| Net Svars | 4.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 750.00 g |
| Plastmasas No Pet | 150.00 g |
| Tare svars KG | 0.90 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Epson |
|---|---|
| Paletes daudzums | 63 pcs |
| Dupleksā skenēšana | Yes |
| Produkta veids | Wireless |
| Skenera Veids | Colour |
| Interfeiss | USB 3.2 Gen 1x1, Wireless LAN b/g/g 25GHz, Wi-Fi Direct, Ethernet Interface (1000 Base-T/100-Base TX/10-Base-T) |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce DS-900WN |
| Producer produkts saime | Network Business Scanner |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/scanners/business/workforce-ds-900wn/p/45825 |