Epson Scanner | WorkForce DS-1730 | Colour
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
362.93 € 299.94 € (bez PVN 21%) | 6 | 04.05. |
Epson Scanner | WorkForce DS-1730 | Colour
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 296.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 217.00 mm |
| Bruto svars | 4.90 kg |
| Bruto platums MM | 212.00 mm |
| Net Svars | 4.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 750.00 g |
| Plastmasas No Pet | 150.00 g |
| Tare svars KG | 0.90 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 63 pcs |
| Skenera Veids | Colour |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce DS-1730 |
| Producer produkts saime | Scanner |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/scanners/document-scanner/workforce-ds-1730-compact-flatbed-scanner-for-small-businesses-and-home-offices-/p/52260 |