Epson | Wireless Mobile Scanner | WorkForce ES-50 | Colour | Document
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
165.38 € 136.68 € (bez PVN 21%) | 2 | 04.05. |
Epson | Wireless Mobile Scanner | WorkForce ES-50 | Colour | Document
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 330.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 65.00 mm |
| Bruto svars | 0.564 kg |
| Bruto platums MM | 140 mm |
| Net Svars | 0.473 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 50.00 g |
| Plastmasas No Pet | 41.00 g |
| Tare svars KG | 0.09 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.003003 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Skenera Veids | Colour |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce ES-50 |
| Producer produkts saime | Wireless Mobile Scanner |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Produkta veids | Document |
| Paletes daudzums | 575 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson-middleeast.com/products/scanners/business-scanners/workforce-es-50#specifications |