Epson | Document scanner | FastFoto FF-680W | Wireless
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
651.02 € 538.03 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson | Document scanner | FastFoto FF-680W | Wireless
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 365 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 285 mm |
| Bruto svars | 5 kg |
| Bruto platums MM | 255 mm |
| Net Svars | 4.126 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| PET | 35.00 g |
| Plastmasas No Pet | 94.00 g |
| Tare svars KG | 0.874 kg |
| Tilpums M3 | 0.026526375 m³ |
| Producer produkts nosaukums | FastFoto FF-680W |
|---|---|
| Producer produkts saime | Document scanner |
| Skenera Veids | Wireless |
| Interfeiss | USB 3.0 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Paletes daudzums | 33 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |