Jimmy | HW9/HW9 Pro Hepa filter
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
7.90 € 6.53 € (bez PVN 21%) | 5 | 20.05. |
Jimmy | HW9/HW9 Pro Hepa filter
| Bruto dziļums MM | 95.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 65.00 mm |
| Bruto svars | 0.07 kg |
| Bruto platums MM | 95.00 mm |
| Net Svars | 0.06 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8.00 g |
| Plastmasas No Pet | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 2946 pcs |
| Producer produkts nosaukums | HW9/HW9 Pro Hepa filter |
| Savienojamie produkti | For JIMMY HW9/HW9 Pro |
| Ražotājs | Jimmy |