Jimmy | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
67.08 € 55.44 € (bez PVN 21%) | 14 | 06.05. |
Jimmy | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Bruto svars | 0.427 kg |
| Bruto dziļums MM | 80 mm |
| Bruto platums MM | 55 mm |
| Bruto augstums MM | 140 mm |
| Tilpums M3 | 0.000616 m³ |
|---|---|
| Net Svars | 0.387 kg |
| Tare svars KG | 0.04 kg |
| Producer produkts nosaukums | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners |
| Plastmasas No Pet | 10 g |
| Savienojamie produkti | For JV51, JV53 Vacuum Cleaners |
| Paletes daudzums | 2342 pcs |
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |