Makita
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
110.98 € 91.72 € (bez PVN 21%) | 3 | 25.05. |
Makita
| Bruto dziļums MM | 323 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 279 mm |
| Bruto svars | 0.35 kg |
| Bruto platums MM | 69 mm |
| Net Svars | 0.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 137.00 pcs |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.006218073 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Makita |