Kodak | Digital Camera | Pixpro AZ405 | 16 MP | Optical zoom 40x x | Display diagonal 3 \" | Video recording | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
260.80 € 215.54 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Kodak | Digital Camera | Pixpro AZ405 | 16 MP | Optical zoom 40x x | Display diagonal 3 \" | Video recording | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 84 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 81 mm |
| Bruto svars | 0.436 kg |
| Bruto platums MM | 114 mm |
| Net Svars | 0.392 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tare svars KG | 0.044 kg |
| Tilpums M3 | 0.000775656 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 342 pcs |
| Papīra Pasteboard | 35.2 g |
| Plastmasas No Pet | 8.8 g |
| Ražotājs | Kodak |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | No |
| Producer produkts nosaukums | Pixpro AZ405 |
| Producer produkts saime | Digital Camera |
| Megapikseļi | 16 MP |
| Skārienjūtīgais ekrāns | No |
| Video ierakstīšana | Yes |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Pilns Hd | Yes |
| Optiskā tālummaiņa | 40x x |
| Displeja diagonāle | 3 in |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |