Arozzi ZONA Quattro Floor Pad | Black Marble
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.36 € 44.10 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
Arozzi ZONA Quattro Floor Pad | Black Marble
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 160.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1180.00 mm |
| Bruto svars | 3.80 kg |
| Bruto platums MM | 170.00 mm |
| Net Svars | 2.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastmasas No Pet | 400.00 g |
| Tare svars KG | 1.60 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Arozzi |
| Krāsa | Black Marble |
| Produkta Nosaukums | ZONA Quattro Floor Pad |
| Paletes daudzums | 27 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |