Tristar Air cooler | AT-5479 | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
73.18 € 60.48 € (bez PVN 21%) | 6 | 06.05. |
Tristar Air cooler | AT-5479 | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 230.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1010.00 mm |
| Bruto svars | 6.03 kg |
| Bruto platums MM | 215.00 mm |
| Net Svars | 4.57 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1425.00 g |
| Plastmasas No Pet | 35.00 g |
| Tare svars KG | 1.46 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tristar |
| Paletes daudzums | 17 pcs |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50 Hz |
|---|---|
| Produkta krāsa | White |
| Jauda | 60 W |
| Īpašās funkcijas | Overheat protection; Automatic shut-off; Timer function |
| Trokšņu līmenis | 62 dB |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Iebūvēts taimeris | Yes |
| Producer produkts nosaukums | AT-5479 |
| Producer produkts saime | Air cooler |
| Tālvadības vadība | Yes |
| Gaisa plūsma ātrgaitas | 1566 m³/h |
| Tips | Tower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-at-5479-air-cooler-tower-at--5479 |