Airflow levels: normal, natural and sleep mode. Easy to top up thanks to the removable water tank. Easy to move thanks to the sturdy swivel castors with brake
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.03 € 43.83 € (bez PVN 21%) | 9 | 06.05. |
Airflow levels: normal, natural and sleep mode. Easy to top up thanks to the removable water tank. Easy to move thanks to the sturdy swivel castors with brake
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 295 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 625.00 mm |
| Bruto svars | 5.12 kg |
| Bruto platums MM | 325 mm |
| Net Svars | 4.14 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 978.00 g |
| Tare svars KG | 0.98 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| PET | 70.00 g |
| Producer produkts nosaukums | AT-5445 |
| Producer produkts saime | Air cooler |
| Tips | Free standing |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Trokšņu līmenis | 55.9 dB |
|---|---|
| Tālvadības vadība | No |
| Jauda | 65 W |
| Sildīšanas funkcija | No |
| Daudz Splits | No |
| Barošanas kabeļa garums | 1.5 m |
| Produkta krāsa | White |
| Konteiners ietilpība ūdens | 4 L |
| Frekvences diapazons | 50 Hz |
| Spriegums | 240 V |
| Iebūvēts taimeris | No |
| Paletes daudzums | 14 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-at-5445-air-cooler-at--5445 |