Sharp 24HA1205E | 24 | HD | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
142.47 € 117.74 € (bez PVN 21%) | 15 | 26.05. |
Sharp 24HA1205E | 24 | HD | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 103.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 375.00 mm |
| Bruto svars | 3.30 kg |
| Bruto platums MM | 602.00 mm |
| Net Svars | 2.25 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 804.00 g |
| Plastmasas No Pet | 201.00 g |
| Tare svars KG | 1.05 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp |
| Paletes daudzums | 37 pcs |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Viedais Tv | No |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 60 cm |
| Savienojamība | HDMI, USB |
| Hd Veids | HD |
| Wi-Fi | No |
| Producer produkts nosaukums | 24HA1205E |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Displeja diagonāle | 24 |
| Produkta krāsa | Black |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.sharpconsumer.fr/tv/24ha1205e/ |