LG | 24GN65R-B | 24 \" | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
186.00 € 153.72 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
LG | 24GN65R-B | 24 \" | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 540.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 441.00 mm |
| Bruto svars | 7.77 kg |
| Bruto platums MM | 291.00 mm |
| Net Svars | 5.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1869.00 g |
| Plastmasas No Pet | 300.00 g |
| Tare svars KG | 2.17 kg |
| Tilpums M3 | 0.07 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Ražotājs | LG |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100x100 mm |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
|---|---|
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 1 ms |
| Producer produkts nosaukums | 24GN65R-B |
| DisplayPort | 1 |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | No |
| Augstuma regulēšana | 0-11 cm |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | No |
| Usb c strāvas padeve | N/A |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 1 |
| Displeja diagonāle | 24 in |
| Grozīšana | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.lg.com/lt/monitoriai/lg-24gn65r-b |