Philips | 24E1N1300AE/00 | 24 \" | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
188.36 € 155.67 € (bez PVN 21%) | 110 | 21.05. |
Philips | 24E1N1300AE/00 | 24 \" | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 730.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 141.00 mm |
| Bruto svars | 6.97 kg |
| Bruto platums MM | 391.00 mm |
| Net Svars | 4.68 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1790.00 g |
| Plastmasas No Pet | 500.00 g |
| Tare svars KG | 2.29 kg |
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Philips |
| Paletes daudzums | 48 pcs |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
|---|---|
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Black |
| Paneļa veids | IPS |
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 4 ms |
| Skārienjūtīgais ekrāns | No |
| Producer produkts nosaukums | 24E1N1300AE/00 |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | No |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 100 Hz |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | Yes |
| Usb c strāvas padeve | 65W |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 1 |
| Displeja diagonāle | 24 in |