Philips | 24E1N1200A/00 | 23.8 \" | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
128.70 € 106.36 € (bez PVN 21%) | 54 | 26.05. |
Philips | 24E1N1200A/00 | 23.8 \" | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 124.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 370.00 mm |
| Bruto svars | 4.68 kg |
| Bruto platums MM | 610.00 mm |
| Net Svars | 2.94 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1392.00 g |
| Plastmasas No Pet | 348.00 g |
| Tare svars KG | 1.74 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Philips |
| Paletes daudzums | 31 pcs |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Savienojamība | VGA, HDMI, DisplayPort |
| Izmēri ar statīvu | 54.2 x 41.7 x 18 cm |
| Produkta krāsa | Black |
|---|---|
| Paneļa veids | IPS |
| Fona Apgaismojuma Veids | W-LED system |
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 4 ms |
| Producer produkts nosaukums | 24E1N1200A/00 |
| DisplayPort | 1 |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | No |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Augsta koriģēšana | No |
| Displeja krāsu skaits | 16.7 M |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | No |
| Usb c strāvas padeve | N/A |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 1 |
| Displeja diagonāle | 23.8 in |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.philips.lt/c-p/24E1N1200A_00/monitor-full-hd-lcd-monitor |