Easy Camp Raven I Square XL 5°C | Sleeping Bag | 220 x 100 cm | -8 to 9 °C | Left Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.29 € 44.04 € (bez PVN 21%) | 6 | 26.05. |
Easy Camp Raven I Square XL 5°C | Sleeping Bag | 220 x 100 cm | -8 to 9 °C | Left Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 490.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220.00 mm |
| Bruto svars | 1.96 kg |
| Bruto platums MM | 220.00 mm |
| Net Svars | 1.86 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Easy Camp |
| Forma | Blanket |
| Aizverams ar rāvējslēdzēju | Left Zipper |
| Temperatūra (T komforts sieviete) | 9 °C |
|---|---|
| Temperatūra (T limits cilvēks) | 5 °C |
| Temperatūra (T ekstrēms) | -8 °C |
| Ārējās čaulas materiāls | 190T brushed microfibre polyester |
| Produktu Saime | Sleeping Bag |
| Produkta Nosaukums | Raven I Square XL 5°C |
| Izklājums | 190T brushed microfibre polyester |
| Izmērs | 220 x 100 cm |
| Pildījuma materiāls | Recycled hollow fibre polyester, 1 x 200 g/m² |
| Temperatūra | -8 to 9 °C |
| Iepakojuma izmērs | 490 x 220 mm |
| Sezona | 2-3 |
| Paletes daudzums | 36 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.easycamp.com/en-gb/webshop-1/camping-sleeping-gear/raven-i-square-xl-5c |