Easy Camp Starling Mummy Green 8°C | Sleeping Bag | -5/12 °C | Two-way open-end, autolock
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
32.84 € 27.14 € (bez PVN 21%) | 4 | 26.05. |
Easy Camp Starling Mummy Green 8°C | Sleeping Bag | -5/12 °C | Two-way open-end, autolock
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 180 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 180 mm |
| Bruto platums MM | 340 mm |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tilpums M3 | 0.011016 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Easy Camp |
| Bruto svars | 1.015 kg |
| Tare svars KG | 0.1 kg |
| Net Svars | 0.915 kg |
| Paletes daudzums | 157 pcs |
| Forma | Blanket |
| Aizverams ar rāvējslēdzēju | Two-way open-end, autolock |
|---|---|
| Temperatūra (T komforts sieviete) | 12 °C |
| Temperatūra (T limits cilvēks) | 8 °C |
| Temperatūra (T ekstrēms) | -5 °C |
| Ārējās čaulas materiāls | 190T polyester |
| Produktu Saime | Sleeping Bag |
| Produkta Nosaukums | Starling Mummy Green 8°C |
| Izklājums | 190T brushed polyester |
| Krāsa | Green |
| Pildījuma materiāls | 1 x 150 g/m2 polyester fibre |
| Temperatūra | -5/12 °C |
| Iepakojuma izmērs | 340 x 180 mm |
| Sezona | 1-2 |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |