Length: 530mm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
101.64 € 84.00 € (bez PVN 21%) | 2 | 06.05. |
Length: 530mm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 580 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 62 mm |
| Bruto svars | 2.40 kg |
| Bruto platums MM | 72 mm |
| Net Svars | 2.28 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 322.00 pcs |
| Tare svars KG | 0.12 kg |
| Tilpums M3 | 0.00258912 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Proxxon |
| Produkta Nosaukums | Torque Wrench MICRO-Click 200 S 40-200Nm 1/2" |
| Papīra Pasteboard | 96 g |
| Plastmasas No Pet | 24 g |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |