Compact socket and ratchet set in a sturdy metal case; The set includes heads in sizes 6-24 mm
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
104.87 € 86.67 € (bez PVN 21%) | 2 | 06.05. |
Compact socket and ratchet set in a sturdy metal case; The set includes heads in sizes 6-24 mm
| Bruto dziļums MM | 450 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 55 mm |
| Bruto svars | 5.24 kg |
| Bruto platums MM | 200 mm |
| Net Svars | 5.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 191.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 37.90 g |
| Plastmasas No Pet | 202.10 g |
| Tare svars KG | 0.24 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00495 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Proxxon |
| Producer produkts saime | Socket and Ratchet Set, 3/8" |
| Gabalu Skaits | 65 pcs |
| Ražotājs datu lapa | https://www.proxxon.com/en/industrial/23112.php |