Outwell Camper Lux Double Blue | Sleeping Bag | 235 x 150 cm | -16 to 5 °C | Both Side Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
171.58 € 141.80 € (bez PVN 21%) | 2 | 26.05. |
Outwell Camper Lux Double Blue | Sleeping Bag | 235 x 150 cm | -16 to 5 °C | Both Side Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 290.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 490.00 mm |
| Bruto svars | 4.20 kg |
| Bruto platums MM | 490.00 mm |
| Net Svars | 4.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 160.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.07 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Outwell |
| Forma | Blanket |
| Aizverams ar rāvējslēdzēju | Both Side Zipper |
| Temperatūra (T komforts sieviete) | 5 °C |
| Temperatūra (T limits cilvēks) | -1 °C |
|---|---|
| Temperatūra (T ekstrēms) | -16 °C |
| Ārējās čaulas materiāls | Polycotton, 80% polyester / 20% cotton |
| Produktu Saime | Sleeping Bag |
| Produkta Nosaukums | Camper Lux Double Blue |
| Izklājums | Cotton |
| Izmērs | 235 x 150 cm |
| Krāsa | Blue |
| Pildījuma materiāls | 2200 g Isofill, recycled polyester |
| Temperatūra | -16 to 5 °C |
| Iepakojuma izmērs | 490 x 290 mm |
| Sezona | 3-4 |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.outwell.com/en-gb/ecommerce/sleeping/sleeping-bags/double-sleeping-bags/camper-lux-double-blue |