Outwell Contour Lux Deep Blue | Sleeping Bag | 220 x 145 cm | -22 to 12 °C | Both Side Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
124.88 € 103.21 € (bez PVN 21%) | 2 | 26.05. |
Outwell Contour Lux Deep Blue | Sleeping Bag | 220 x 145 cm | -22 to 12 °C | Both Side Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 310.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 480.00 mm |
| Bruto svars | 3.45 kg |
| Bruto platums MM | 480.00 mm |
| Net Svars | 3.25 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 160.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.07 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Outwell |
| Forma | Blanket |
| Aizverams ar rāvējslēdzēju | Both Side Zipper |
| Temperatūra (T komforts sieviete) | 1 cold side up/ 12 warm side up °C |
| Temperatūra (T limits cilvēks) | -5 cold side up/ 8 warm side up °C |
|---|---|
| Temperatūra (T ekstrēms) | -22 cold side up/ -3 warm side up °C |
| Ārējās čaulas materiāls | 230T microfibre polyester |
| Produktu Saime | Sleeping Bag |
| Produkta Nosaukums | Contour Lux Deep Blue |
| Izklājums | 190T brushed, embossed polyester |
| Izmērs | 220 x 145 cm |
| Krāsa | Deep Blue |
| Pildījuma materiāls | 2400 g Isofill, recycled polyester |
| Temperatūra | -22 to 12 °C |
| Iepakojuma izmērs | 480 x 310 mm |
| Sezona | 3 |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.outwell.com/en-gb/ecommerce/sleeping/sleeping-bags/double-sleeping-bags/contour-lux-double-deep-blue |