Outwell Contour Prime Green | Sleeping Bag | 220 x 85 cm | -13 to 16 °C | Right Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
72.99 € 60.32 € (bez PVN 21%) | 6 | 26.05. |
Outwell Contour Prime Green | Sleeping Bag | 220 x 85 cm | -13 to 16 °C | Right Zipper
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 220.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 420.00 mm |
| Bruto svars | 1.70 kg |
| Bruto platums MM | 420.00 mm |
| Net Svars | 1.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 160.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Outwell |
| Forma | Blanket |
| Aizverams ar rāvējslēdzēju | Right Zipper |
| Temperatūra (T komforts sieviete) | 7 cold side up/ 16 warm side up °C |
| Temperatūra (T limits cilvēks) | 2 cold side up/ 12 warm side up °C |
|---|---|
| Temperatūra (T ekstrēms) | -13 cold side up/ 2 warm side up °C |
| Ārējās čaulas materiāls | 230T microfibre polyester |
| Produktu Saime | Sleeping Bag |
| Produkta Nosaukums | Contour Prime Green |
| Izklājums | 190T brushed, embossed polyester |
| Izmērs | 220 x 85 cm |
| Krāsa | Green |
| Pildījuma materiāls | 1000 g Isofill, recycled polyester |
| Temperatūra | -13 to 16 °C |
| Iepakojuma izmērs | 420 x 220 mm |
| Sezona | 2-3 |
| Paletes daudzums | 22 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.outwell.com/en-gb/ecommerce/sleeping/sleeping-bags/single-sleeping-bags/contour-prime-green |