Outwell Campion Prime Green Sleeping Bag, Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
47.71 € 39.43 € (bez PVN 21%) | 6 | 14.05. |
Outwell Campion Prime Green Sleeping Bag, Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 210.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 380.00 mm |
| Bruto svars | 1.50 kg |
| Bruto platums MM | 210.00 mm |
| Net Svars | 1.40 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 98.00 g |
| Plastmasas No Pet | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Outwell |
| Paletes daudzums | 52 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.outwell.com/en-gb/ecommerce/sleeping/sleeping-bags/single-sleeping-bags/campion-prime-green |