Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 16 WUXGA ULT7-258V/32GB/512GB/Intel Arc Graphics 140V/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/LTE Upgradable/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2256.64 € 1864.99 € (bez PVN 21%) | 9 | 29.04. |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 16 WUXGA ULT7-258V/32GB/512GB/Intel Arc Graphics 140V/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/LTE Upgradable/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Grafika adapteris | Intel ARC Graphics 140V |
|---|---|
| Procesors modelis | Intel Core Ultra 7 258V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 7 |
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
| Displejs diagonāle Inches | 16 " |
| Kopējais glabāšana ietilpība | 512 GB SSD |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1200 pixels |
| Savienojumi | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-A, USB-C |
| Ciparu tastatūra | Yes |
| Skārienekrāns | No |
| Backlit tastatūras | Yes |
| Pirkstu nospiedumu lasītājs | Yes |
| Mobilais Broadband | Optional |
| Viedais kartes lasītājs | No |
| Maksimālais iekšējais atmiņa GB | 32 GB |
| Dokstacija atbalsts | Thunderbolt |
| Svars G | 1980 g |
| Copilot PC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Integrēts atmiņa kartes lasītājs | No |
| Optiskais dzinis | No |
| Glossy displejs | No |
| Iebūvēta kamera | Yes |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors kodoli | 8 |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x |
| Iebūvētais mikrofons | Yes |
| Bluetooth Versija | 5.4 |
|---|---|
| Izmēri Wdh MM | 359.7 x 250.8 x 11.8/18.14 (front/rear), 23.65 (maximum) |
| WI FI atbalsts | Yes |
| Barošanas barošana W | 100 W |
| Dedicated video atmiņa GB | Uses system memory |
| Akumulatora ietilpība WH | 86 Wh |
| Grafika adapteris saime | Intel Arc |
| Wlan Tips | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Atmiņa pulkstenis ātrums Mhz | 8533 MHz |
| Atmiņa sloti pieejams | 0 |
| HDMI portu skaits | 1 |
| Tastatūras izkārtojums | EU (English) |
| Intel Viedais Cache MB | 8 MB |
| WLAN antenas | 2x2 pixels |
| Ethernet LAN Rj45 Porti Skaits | 1 |
| USB A Usb3 Porti Skaits | 2 |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| Zaļš Certifications | EPEAT Gold, Energy Star 9.0, ErP, RoHS compliant, TCO 10.0 |
| Uzticams platforma modulis (TPM) versija | 2.0 |
| Numurs Of veiktspēja kodoli | 4 |
| Skaļrunis barošanas | 2 x 2 pixels |
| NPU | Yes |
| USB C Jauda Piegāde | Yes |
| USB C Charging Jauda Maks. W | 100 W |
| Numurs Of zems barošanas efektīvs kodoli | 4 |
| Thunderbolt Porti Skaits | 2 |
| NFC atbalsts | No |
| Intel Turbo Boost (GHz) | 4.80 GHz |