Lenovo ThinkPad X13 Gen 7 Touch 13.3 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2421.05 € 2000.87 € (bez PVN 21%) | 2 | 03.06. |
Lenovo ThinkPad X13 Gen 7 Touch 13.3 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 300.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 14.00 mm |
| Bruto svars | 1.54 kg |
| Bruto platums MM | 207.00 mm |
| Net Svars | 0.96 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.58 kg |
| TI svars KG | 0.18 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Lenovo |
| Paletes daudzums | 649 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |