Lenovo ThinkPad L14 Gen 7 14 WUXGA AMD R5 AI 430/16GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1687.41 € 1394.55 € (bez PVN 21%) | 5 | 03.06. | |
1697.65 € 1403.02 € (bez PVN 21%) | 11 | 03.06. |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 7 14 WUXGA AMD R5 AI 430/16GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Displejs diagonāle Inches | 14 " |
| Kopējais glabāšana ietilpība | 512 GB SSD |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Savienojumi | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, Thunderbolt 4, USB-A |
| Grafika adapteris | AMD Radeon 840M Graphics |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1200 pixels |
| Maksimālais iekšējais atmiņa GB | 64 GB |
| Procesors modelis | AMD Ryzen AI 5 430 (Max. 4.50GHz, 8M, 4C) |
| Svars G | 1389 g |
| Procesors saime | AMD Ryzen AI 5 |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Procesors ražotājs | AMD |
| Bluetooth Versija | 5.4 |
| Izmēri Wdh MM | 313.7 x 226 x 11.39-17.31 |
| Procesors kodoli | 4 |
| Akumulatora ietilpība WH | 57 Wh |
| Atmiņa pulkstenis ātrums Mhz | 5600 MHz |
| Grafika adapteris saime | AMD Radeon |
| Barošanas barošana W | 65 W |
| Wlan Tips | Wi-Fi 7 |
| Atmiņa sloti | 2 |
| WLAN antenas | 2x2 pixels |
| HDMI portu skaits | 1 |
| USB A Usb3 Porti Skaits | 3 |
| Atmiņa sloti pieejams | 1 |
| Ethernet LAN Rj45 Porti Skaits | 1 |
| Uzticams platforma modulis (TPM) versija | 2.0 |
| Zaļš Certifications | EPEAT Gold, Energy Star 9.0, RoHS compliant, TCO 10.0 |
| Skaļrunis barošanas | 2 x 2 pixels |
|---|---|
| Brightness (Spilgtums) | 400 cd/m² |
| Panelis Tips | IPS |
| USB C Charging Jauda Maks. W | 65 W |
| L3 kešatmiņa MB | 8 MB |
| Atsvaidzināšana ātrums | 60 Hz |
| USB C Usb4 Thunderbolt4 Porti Skaits | 2 |
| Ciparu tastatūra | No |
| Skārienekrāns | No |
| Mobilais Broadband | Optional |
| Pirkstu nospiedumu lasītājs | Yes |
| Backlit tastatūras | Yes |
| Viedais kartes lasītājs | Optional |
| Dokstacija atbalsts | Thunderbolt |
| Copilot PC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Iebūvēta kamera | Yes |
| Optiskais dzinis | No |
| Integrēts atmiņa kartes lasītājs | No |
| Iebūvētais mikrofons | Yes |
| Glossy displejs | No |
| Dedicated video atmiņa GB | Uses system memory |
| WI FI atbalsts | Yes |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| USB C Jauda Piegāde | Yes |
| NPU | Yes |
| NFC atbalsts | No |
| USB C Charging Jauda Min. W | 15 W |