Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 16 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/5G Upgradable/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2435.73 € 2013.00 € (bez PVN 21%) | 1 | 27.05. |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 16 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/5G Upgradable/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 358.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 18.00 mm |
| Bruto svars | 2.27 kg |
| Bruto platums MM | 248.00 mm |
| Net Svars | 1.69 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.58 kg |
| TI svars KG | 0.18 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Lenovo |
| Paletes daudzums | 441 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_T16_Gen_5_Intel?M=21WT000WMX |