Lenovo ThinkPad T14 Gen 7 14 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Black/FP/5G Upgradable/3Y Warranty
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2374.43 € 1962.34 € (bez PVN 21%) | 10 | 03.06. |
Lenovo ThinkPad T14 Gen 7 14 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Black/FP/5G Upgradable/3Y Warranty
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Backlit tastatūras | Yes |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu lasītājs | Yes |
| Mobilais Broadband | Optional |
| Darbības sistēma | Windows 11 Pro |
| Displejs diagonāle Inches | 14 " |
| Kopējais glabāšana ietilpība | 512 GB SSD |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Displeja izšķirtspēja | 1920 x 1200 pixels |
| Grafika adapteris | Intel Graphics |
| Savienojumi | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, Thunderbolt 4, USB-A |
| Ciparu tastatūra | No |
| Skārienekrāns | No |
| Viedais kartes lasītājs | N/A |
| Maksimālais iekšējais atmiņa GB | 64 GB |
| Dokstacija atbalsts | Thunderbolt |
| Svars G | 1270 g |
| Procesors modelis | Intel Core Ultra 5 325 (Max. 4.50GHz, 12M, 8C) |
| Copilot PC | Yes |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 5 |
| Bluetooth | Yes |
| Optiskais dzinis | No |
| Integrēts atmiņa kartes lasītājs | No |
| Iebūvēta kamera | Yes |
| Glossy displejs | No |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors kodoli | 8 |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x |
| Iebūvētais mikrofons | Yes |
| Bluetooth Versija | 5.4 |
| WI FI atbalsts | Yes |
|---|---|
| Izmēri Wdh MM | 313.6 x 221.7 x 11.3/15.88 (front/rear) |
| Barošanas barošana W | 65 W |
| Grafika adapteris saime | Intel Graphics |
| Dedicated video atmiņa GB | Uses system memory |
| Akumulatora ietilpība WH | 60 Wh |
| Wlan Tips | Intel Wi-Fi 7 BE211, 802.11be |
| Atmiņa pulkstenis ātrums Mhz | 6800 MHz |
| Intel Virtualization Tehnoloģija | VT-x / VT-d |
| Intel HyperThreading | No |
| Atmiņa sloti pieejams | 0 |
| Intel vPro | No |
| HDMI portu skaits | 1 |
| Intel Turbo Boost (GHz) | 4.50 GHz |
| Intel Viedais Cache MB | 12 MB |
| WLAN antenas | 2x2 pixels |
| Iebūvēts skaļrunis | Yes |
| Uzticams platforma modulis (TPM) versija | 2.0 |
| Kamera izšķirtspēja | 5 MP + IR |
| Zaļš Certifications | EPEAT Gold, Energy Star 9.0, ErP, RoHS compliant, TCO 10.0 |
| Numurs Of veiktspēja kodoli | 4 |
| NPU | Yes |
| Kabeļa slēdzenes slots | Kensington |
| USB C Jauda Piegāde | Yes |
| Numurs Of zems barošanas efektīvs kodoli | 4 |
| Ciets stāvoklis Disk tips | PCIe NVMe M.2 |
| Tastatūras izkārtojums | US (English) |
| USB C Charging Jauda Maks. W | 65 W |
| USB C Charging Jauda Min. W | 45 W |