Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 14 WUXGA Touch ULT5-325/32GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
3772.96 € 3118.15 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 14 WUXGA Touch ULT5-325/32GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 314.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 18.00 mm |
| Bruto svars | 1.94 kg |
| Bruto platums MM | 224.00 mm |
| Net Svars | 1.36 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.58 kg |
| TI svars KG | 0.18 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Lenovo |
| Paletes daudzums | 515 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X1_2_in_1_Gen_11_Aura_Edition?M=21V9001YMH |