1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 3x Thunderbolt 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
3670.16 € 3033.19 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 3x Thunderbolt 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 315.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 14.90 mm |
| Bruto svars | 1.70 kg |
| Bruto platums MM | 221.60 mm |
| Net Svars | 1.12 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.58 kg |
| TI svars KG | 0.18 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Lenovo |
| Paletes daudzums | 588 pcs |
| Spilgtums | 500 cd/m² |
| Displeja Virsma | Anti-glare |
| Iekšējās atmiņas tips | Soldered LPDDR5X |
| Operatīvā atmiņa | 32 GB |
| Produkta krāsa | Black |
| Multikodola Tips | 8 |
| Sdd diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Hd Veids | WUXGA |
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| WI FI Standartu | 802.11be |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.7 GHz |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Graphics |
| Garantija | Premier |
| Procesora Tips | Intel Core Ultra 7 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, vHDR, Computer Vision on ISP |
| Operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Bluetooth | Yes |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Ekrāna izmērs | 14 in |
| Tastatūras valoda | English |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 1 |
| Atmiņas taktātrums | 7467 MHz |
| Ekrāns | 1920 x 1200 pikseļi |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, in Power Button on Keyboard |
| Bluetooth Versija | 5.4 |
| Datu nesējs | SSD |
| Procesors | 355 |
| Akumulatora Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | X1 Carbon G14 Intel |
| Producer produkts saime | ThinkPad |
| Paneļa veids | IPS |
| Ražotājs datu lapa | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X1_Carbon_Gen_14_Aura_Edition?M=21V70072MH |