Tiles, Wooden Floors, Hard Floors; Soft touch pads gently clean hard floors; Scrubby pads power through tough, sticky messes
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
29.62 € 24.48 € (bez PVN 21%) | 6 | 06.05. |
Tiles, Wooden Floors, Hard Floors; Soft touch pads gently clean hard floors; Scrubby pads power through tough, sticky messes
| Bruto dziļums MM | 210 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 210 mm |
| Bruto svars | 0.252 kg |
| Bruto platums MM | 55 mm |
| Net Svars | 0.177 kg |
| Packing daudzums | 6 pcs |
| Papīra Pasteboard | 50.00 g |
| Plastmasas No Pet | 25.00 g |
| Tare svars KG | 0.08 kg |
| Tilpums M3 | 0.0024255 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Produkta krāsa | White |
|---|---|
| Producer produkts saime | SpinWave Pads - 4 x Scrubby |
| Savietojamība | For SpinWave hardfloor powered spray mop |
| Gabalu Skaits | 4 pcs |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 365 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 215 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 260 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 1.512 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.347 kg |
| Paletes daudzums | 504 pcs |
| Ražotājs | Bissell |
| Ražotājs datu lapa | https://www.bissell.eu/product/spinwave-scrubby-mop-pads-4-pack |