Dell U5226KW | 52 \" | IPS | 6K | 21:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 6144 x 2560 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
3148.11 € 2601.74 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
Dell U5226KW | 52 \" | IPS | 6K | 21:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 6144 x 2560 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 283.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 900.00 mm |
| Bruto svars | 34.53 kg |
| Bruto platums MM | 1435.00 mm |
| Net Svars | 18.23 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 16080.00 g |
| Plastmasas No Pet | 220.00 g |
| Tare svars KG | 16.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.37 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Paletes daudzums | 5 pcs |
| Ekrāns | 6144 x 2560 pikseļi |
| Paneļa veids | IPS |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| Displeja diagonāle | 52 in |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Producer produkts nosaukums | U5226KW |
| USB C | Yes |
|---|---|
| Usb c strāvas padeve | 140 |
| Attēla formāts | 21:9 |
| Displeja Virsma | Anti-glare |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | Yes |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Produkta krāsa | Silver |
| Fona Apgaismojuma Veids | LED backlight |
| Hd Veids | 6K |
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 5/8 ms |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Savienojamība | HDMI, DisplayPort, USB, RJ45 |
| Šarnīrs | Yes |
| DisplayPort | 2 |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 2 |
| Grozīšana | Yes |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.dell.com/en-ie/shop/dell-ultrasharp-52-thunderbolt-hub-monitor-u5226kw/apd/210-btfw/monitors-monitor-accessories |