Dell S3225QS | 32 \" | VA | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 60 month(s)
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
448.41 € 370.59 € (bez PVN 21%) | 10 | 20.05. |
Dell S3225QS | 32 \" | VA | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 60 month(s)
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 120.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 500.00 mm |
| Bruto svars | 13.65 kg |
| Bruto platums MM | 800.00 mm |
| Net Svars | 8.77 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 380.00 g |
| Tare svars KG | 4.88 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Paletes daudzums | 36 pcs |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100x100 mm |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Hd Veids | UHD |
|---|---|
| Savienojamība | HDMI, DisplayPort |
| Paneļa veids | VA |
| Fona Apgaismojuma Veids | LED Edgelight System |
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 4 ms |
| Producer produkts nosaukums | S3225QS |
| DisplayPort | 1 |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | No |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | No |
| Usb c strāvas padeve | N/A |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 2 |
| Displeja diagonāle | 32 in |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |