Dell SALE OUT. | U2725QE | 27 \" | IPS | UHD | 120 Hz | 5/8 ms | 3840 x 2160 pixels | Silver | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
494.38 € 408.58 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Dell SALE OUT. | U2725QE | 27 \" | IPS | UHD | 120 Hz | 5/8 ms | 3840 x 2160 pixels | Silver | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 536.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 189.00 mm |
| Bruto svars | 15.66 kg |
| Bruto platums MM | 612.00 mm |
| Net Svars | 7.06 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 14.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 600.00 g |
| Tare svars KG | 8.60 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
|---|---|
| Hd Veids | UHD |
| Paneļa veids | IPS |
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 5/8 ms |
| Producer produkts nosaukums | U2725QE |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | No |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | Yes |
| Usb c strāvas padeve | N/A |
| Displeja diagonāle | 27 in |
| Grozīšana | Yes |
| Produkta krāsa | Silver |
| Sale Out | Y |