Dell | P2725HE | 27 \" | IPS | 100 Hz | 8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month(s)
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
265.06 € 219.06 € (bez PVN 21%) | 50 | 03.06. |
Dell | P2725HE | 27 \" | IPS | 100 Hz | 8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month(s)
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 820.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 450.00 mm |
| Bruto svars | 9.40 kg |
| Bruto platums MM | 155.00 mm |
| Net Svars | 6.51 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 890.00 g |
| Tare svars KG | 2.89 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Paletes daudzums | 15 pcs |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100x100 mm |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
|---|---|
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Šarnīrs | Yes |
| Paneļa veids | IPS |
| Integrēts tv tūneris | No |
| Reakcijas Laiks | 8 ms |
| Producer produkts nosaukums | P2725HE |
| DisplayPort | 2 |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | Yes |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 100 Hz |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | Yes |
| Usb c strāvas padeve | 90W |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 1 |
| Displeja diagonāle | 27 in |
| Grozīšana | Yes |
| Ražotājs datu lapa | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-usb-c-hub-monitor-p2725he/apd/210-bmfq/monitors-monitor-accessories |