SALE OUT. Dell | 34 \" | IPS | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 34 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 34 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
878.41 € 725.96 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
SALE OUT. Dell | 34 \" | IPS | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 34 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 34 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 250.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 450.00 mm |
| Bruto svars | 16.62 kg |
| Bruto platums MM | 950.00 mm |
| Net Svars | 11.87 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 20.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 4275.00 g |
| Plastmasas No Pet | 475.00 g |
| Tare svars KG | 4.75 kg |
| Tilpums M3 | 0.11 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Integrēts tv tūneris | No |
|---|---|
| Reakcijas Laiks | 5 ms |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | Yes |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Augsta koriģēšana | Yes |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| USB C | Yes |
| Usb c strāvas padeve | 90W |
| Attēla formāts | 21:9 |
| Displeja diagonāle | 34 in |
| Grozīšana | Yes |
| Ekrāns | 3440 x 1440 pikseļi |
| DisplayPort | 1 |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 1 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Garantija | 34 mēnesis(i) |
| Sale Out | Y, Y |