TomTom GO Expert Plus EU 7
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
522.62 € 431.92 € (bez PVN 21%) | 30 | 05.05. |
TomTom GO Expert Plus EU 7
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ražotājs datu lapa | http://www.tomtom.com |
|---|---|
| Vienība kastes augstums | 0.1 |
| Vienība kastes garums | 0.215 |
| Vienība kastes platums | 0.155 |
| USB Tips C | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Bezvadu LAN | Yes |
| Modelis | GO Expert Plus 7 |
| Navigācija tips | Car |
| Produkts tips | GPS Navigation |
| Displejs izmērs | 7" |
| Displeja izšķirtspēja | 1280 x 800 |
|---|---|
| Iebūvēts In glabāšana | 32 GB |
| RAM | 2048 MB |
| Bluetooth Rokas Brīvs | Yes |
| Izmēri | 187x122x20mm |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 10 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.00382 cubm |
| Produkts tīkla svars | 0.36 kg |
| Vienība Calculated svars | 0.75 kg |