• Connect the USB-C™ end of the adapter to your device’s USB-C™ port and the HDMI end to your display, projector or TV’s HDMI port for immediate large-screen viewing of your content.
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
22.34 € 18.46 € (bez PVN 21%) | 21 | 12.05. | |
23.45 € 19.38 € (bez PVN 21%) | 11 | 19.05. |
• Connect the USB-C™ end of the adapter to your device’s USB-C™ port and the HDMI end to your display, projector or TV’s HDMI port for immediate large-screen viewing of your content.
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | Black |
| Platums | 111.2 mm |
| Dziļums | 44.2 mm |
| Augstums | 17.1 mm |
| Net Svars | 31 g |
|---|---|
| Garantija | 12 months |
| Other | Original |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/1WC36AA.pdf |