Duracell Plus Boost MN2400 BL8 | AAA | 8 pc(s)
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
11.91 € 9.84 € (bez PVN 21%) | 10 | 29.04. |
Duracell Plus Boost MN2400 BL8 | AAA | 8 pc(s)
| Bruto dziļums MM | 120.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 35.00 mm |
| Bruto svars | 0.15 kg |
| Bruto platums MM | 90.00 mm |
| Net Svars | 0.09 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 40.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.06 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
|---|---|
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Duracell |
| Paletes daudzums | 2286 pcs |
| Baterijas Spriegums | 1.5 V |
| Tips | AAA |
| Producer produkts nosaukums | Plus Boost MN2400 BL8 |
| Skaits baterijas iekļautas | 8 pcs |