Wirelessly communicates directly with TS4 units; Easy installation on the module frame without tools
Šim produktam ir 300 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
68.00 € 56.20 € (bez PVN 21%) | 5 | 04.05. |
Wirelessly communicates directly with TS4 units; Easy installation on the module frame without tools
Šim produktam ir 300 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 126.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 27.00 mm |
| Bruto svars | 1.03 kg |
| Bruto platums MM | 130.00 mm |
| Net Svars | 0.23 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 60.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.80 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 1000 pcs |
| Producer produkts saime | Access Point (TAP) |
| Ražotājs | Tigo |
| Garantija | 300 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tigoenergy.com/product/tigo-access-point |